This skin was downloaded from
*********** ******* *********** *** *** *********** ***********
************ ******** ************ *** *** *********** ***********
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
*********** ************* ******** ****** ******** ***
*********** ************* ******** ****** ******** ***
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** *** ***
************ *** *** ************ *** *** *********** ***
*********** *** *** *********** *** *** *********** ***
*********** *** *** *** ***** *** ***********
************ *** *** *** ****** *** ************
*** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** *** ***
******** ****** *** *** *** *** ********
******** ****** *** *** ****** ********
*** *** *** *** *** ***** ***
*** *** *** *** *** **** ***
*** *** *** *** *** *** ***
*** *** *** *** *** *** ***
************ *** *** *** *** *** ************
*********** *** *** *** *** *** ***********
www.basketskins.prv.pl
-----------------------------------------------------------------------------------
.:: BASKETBALL SKINS ::.
GAMBRINUS JME BRNO AMP 2
v2.9 (4.08.2003)
info-is@in-file, info-is@in-file
-=- SHORT FAQ -=-
1.Q What the hell is Gambrinus JME Brno?
A It's a female basketball club from Czech
Republic, Champion of this country and
Euroleague 2003 Final Four Finalist (3rd place).
(==> http://www.bkzabiny.cz)
2.Q Why did you make this skin?
A Because I love basketball and making skins.
3.Q Which skin parts are designed?
A This skins is fully compatible with
WinAmp 2.9 - I designed standard parts and
Minibrowser, AVS, Library and Video skins.
4.Q Can I distribute this skin for my friends?
A Yes, of course (you even must :-), but only
in original package and w/o any compilations.
5.Q Have you got a website with basketball skins?
A Yes. Visit
http://www.basketskins.prv.pl
for more skins.
6.Q Can I write you what I think about this skin?
A Yes, please. I'm waiting for your notes.
You can send me an e-mail (info-is@in-file)
or write something in my guest book:
http://ksiegi.emix.net.pl/wpisz.php?user=qBK
2002-2003 qBK
___________________________________
http://www.basketskins.prv.pl
http://plkkskins.w.interia.pl
___________________________________
-=- KRÓTKI FAQ -=-
1.Q Co to jest Gambrinus JME Brno?
A Mistrz Czech w koszykówce kobiet
oraz uczestnik Final Four Euroligi 2003
(trzecie miejsce).
(==> http://www.bkzabiny.cz)
2.Q Dlaczego zrobiłeś tego skina?
A Bo uwielbiam koszykówkę i robienie skinów.
3.Q Jakie części skina są zaprojektowane?
A Ten skin jest w pełni kompatybilny z
WinAmpem 2.9 (zaprojektowałem standardowe
części oraz Minibrowser, AVS, Library i Video.
4.Q Czy mogę rozpowszechniać tego skina?
A Oczywiście (nawet powinieneś :-), ale tylko
oryginalnie spakowanego i bez przeróbek.
5.Q Czy masz swoją stronę ze skinami?
A Tak. Odwiedź
http://www.basketskins.prv.pl
po więcej koszykarskich skór.
6.Q Czy mogę napisać co sądzę o tym skinie?
A Pewnie, czekam na twoją opinię.
Możesz wysłać mi e-maila (info-is@in-file)
albo dopisać się do księgi gości:
http://ksiegi.emix.net.pl/wpisz.php?user=qBK
2002-2003 qBK
___________________________________
http://www.basketskins.prv.pl
http://plkkskins.w.interia.pl
___________________________________
Thankxx for reading this message!
Dziękuję za przeczytanie tej wiadomości!
-----------------------------------------------------------------------
iBDE V.2 skin for Winamp
By Nareuphon Bau
Thanks for downloading and trying this.
"iBDE" was inspired by SpyAmp Professional Edition
one of my Favorite skin. ...
___ STEEL THIS AMP ___
by Stephen Moss
version 2.0a: March 31, 2001
original release: June 6, 1999
__________________
NOTES
"Steel This Amp" was inspired by my father's old AKAI tape deck.
I hope you dig it!
__________________
COPY ...
_ _ _ Obi-Wan Kenobi - - - Pray 1.0 _ _ _
= = = Skin for Winamp, created by myrrh = = =
Finished Date : 0212.01 10.20PM
I always like Ewan McGregor. And I like him even more as a Jedi Master Obi-Wan Kenobi in STAR WARS : Prequal Trilogy. Boy, I do ...
Jeri Ryan in the Pink
Somewhere on the web is a calming slippery pink skin called BathTile and a sizzling cheesecake skin called Jeri Ryan Back To The Wall
Bathtile is here: http://www.winamp.com/customize/detail.jhtml?componentId=38818
Jeri Ryan Back to ...
This skin is called MackeSkin, it's my first one.
I used a painting of August Macke, a german artist.
I've tried to skin everyting I could find out there in winampland:
main, eqmain, playlist, minibrowser, mikroAmp, AVS, amarok, vidamp, and the curso ...
This Skin was generated using SkinAmp. SkinAmp is freeware, so if you want to get it, just mail me!
My email: info-is@in-file
If you want to visit my homepage, please goto
http://members.tripod.de/DrAlgebra.
There you can find the newest versions of ...