"bloo plastik"Began: October 6, 2002Completed: October 6, 2002 I started designing this skin a couple of weeks ago. I decided t
By The Hifiman ! & The Hifigirl !
*******************
[In Bulgarian.....]
Този скин е 100% free !
Защото така ни харесва ! ;-Р
Linux rules !
Windows е боза !
Ама докато Бозата ни е по-лесна за работа, ша си праим скинчета за Windows-ки плеъри.
...
hORizon i [v1.1] by daemerion
[ The Update ]
Updated: Cleaned up main window, better clutter bar, updated the cursors, more transparency for Main and EQ windows. Changed the EQ window a bit ; ] cleaned up video and minibrowser buttons. A bunch ...